בית הספר
לעיצוב האנושי בישראל

מוטציה 2027 - הרצאה מוקלטת

בעיצוב האנושי אנחנו מדברים הרבה על הישן והחדש, על השינוי הגדול בו אנחנו נמצאים: תהליך המוטציה (שינוי גנטי) שמבשיל עכשיו ויגיע לכלל מימוש ב-2027.

המחזור הגלובלי של כדור הארץ והאנושות מתחלף כל כ-400 שנה, וקובע את התֵּמוֹת (הנושאים והתדר) בהם אנו חיים. הם מתחלפים עם כל מחזור כזה –

אבל הפעם השינוי הוא יותר גדול, לא כזה שמתרחש כל 400 שנה. הפעם היקום, באמצעות המחזור הגלובלי החדש מחולל את אחת מאותן קפיצות אבולוציוניות שמתרחשות רק פעם ב

כל הידע של העיצוב האנושי קשור למוטציה הזאת שמתחוללת במרכז הרגשי, במקלעת השמש. המעבר מאנרגיה רגשית אינטנסיבית וחסרת מודעות, לעבר מודעות רגשית מלאה – זהו המעבר מהישן לחדש.

בהווה כולנו חווים את השינוי הזה שמתחולל ורבים מדברים עליו. העיצוב האנושי חושף את המכניקה שלו – כך שאפשר לראות את הכוחות הפועלים מתחת לפני השטח, ולהבין את תנועת האבולוציה כפי שהיא, מתחת לכל הדרמה.

בתקופה בה השינוי וחוסר היציבות גדלים מדי יום בחיינו, זה יותר ממרגיע להבין את הכוחות והמגמות.

2027 Mutation

מה בהרצאה?

בהרצאה מוקלטת זו, דביר מציג את השפעת המוטציה ואת השינויים הגלובליים בהקשר של מפת העיצוב האנושי: מה בדיוק קורה בעולם ומשתנה במבנה המפה של כולנו.

אורך ההרצאה הינו שעתיים, והיא מלווה במצגת מפורטת.

גם אם אתם בתחילת דרככם עם הידע ועוד לא מבינים לגמרי את השפה של העיצוב האנושי, אתם יכולים להקשיב ולהתחבר למסר שעולה בין המילים שמתארות את המכניקה של השינוי. בנוסף ההרצאה נשארת לכם לתמיד, כך שתוכלו לחזור אליה כל הזמן במידת הצורך.

עלות ההרצאה:
300 ש"ח בלבד

מדיניות ביטולים:
קורס דיגיטלי הוא חומר הניתן להעתקה / שכפול / צפייה חוזרת, ולכן לא ניתן לבטל את העסקה לאחר שבוצעה. 

מצאו אותנו ברשתות החברתיות: