בית הספר
לעיצוב האנושי בישראל

קצת עלינו

1

אודות בית הספר

בית הספר לעיצוב האנושי בישראל נוסד ע"י דביר יצחקי בשנת 2019 מתוך חזון לתת מענה לכל מי שרוצה ללמוד באופן מסודר, להעמיק ולהתמקצע ביידע הרחב של העיצוב האנושי.

כשהתחלתי ללמוד בעצמי את העיצוב, בשנת 2000, התהליך לקח לי הרבה מאד זמן כי היידע רק התחיל לצאת החוצה לעולם – במשך שנים ראיתי כמה קל ללכת לאיבוד בקורסים שונים ולבזבז זמן ומשאבים.

מתוך כך הבנתי כמה חשוב וחיוני לבנות בית ספר לתהליך: מקום שייתן קרקע ללמידה יסודית ולהתפתחות מאוזנת, כדי שנוכל להטמיע את היידע בחיינו בצורה האופטימלית, וכדי שכאשר נצא לעולם ונעבוד עם אנשים, יהיה לנו בסיס איתן וניתן את המיטב לאחרים מבלי שנִטְעֶה אוֹ נַטְעֶה.

בית הספר מציע מסלול לימודים מאורגן ומקיף, כך שתוכלו לעבור את התהליך במקום אחד ולקבל את מלוא ההכוונה והתמיכה המקצועית והאנושית בתחום.  
תלמידי בית הספר מקבלים את כל הכלים הנדרשים לקריאת מפות ולהדרכה מקצועית בעיצוב האנושי.

תכנית ההכשרה >>

תכנית הכשרה שנתית, הכוללת את מלוא הכלים הנדרשים לקריאת מפות עבור אחרים ולהדרכה מקצועית בעיצוב האנושי

קורסים דיגיטליים >>

קורסים דיגיטליים מקיפים על מבנה המפה וחומרים מתקדמים נוספים
מאת דביר יצחקי

קריאת מפה >>

קריאת מפה היא חניכה משמעותית לחיבור לעצמנו, הכרת ההתניות שלנו והשתחררות מהן

אודות דביר, מייסד בית הספר

היי, נעים מאוד, אני דביר יצחקי, פרוג'קטור רגשי 4/1.

כשהייתי בן 20, הרבה לפני שהתפתחות אישית ורוחנית הייתה חלק מהתרבות בארץ, יצאתי למסע נדודים של מעל 20 שנה בעולם… רק לקראת סופו פגשתי את העיצוב האנושי, ומאז אני איתו.

בהתחלה חייתי בהודו, למדתי מוזיקה הודית קלאסית, את המסורת ההינדית ובהמשך למדתי אצל אושו. משם עברתי לצרפת ולבסוף הגעתי לארה"ב.

שם, החיפוש העצמי הביא אותי לפגוש את העיצוב האנושי, ששינה את חיי.

למדתי את העיצוב מתלמידים של רא, והוכשרתי במשך שנים ללמד חומרים מתקדמים.
בהמשך הייתי חלק מהצוות המקצועי של בית הספר Human Design America.

בשנת 2012 החלטתי לחזור לארץ כדי ללמד כאן את העיצוב ועם החזון לפתח ולבסס את היידע בישראל.

מה שהתחיל כמסע שמעטים מאוד השתתפו בו, הפך עם השנים לעבודת חיים ממשית ומתגמלת, שרבים שותפים לה, כולל הקמת בית הספר בשנת 2019 שהולך וצומח לשמחתי.

אני אוהב מאוד את המפגש האישי עם תלמידים, ונהנה להעביר את הידע בצורה בהירה ויסודית, כך שיועיל באמת לכל אחד בחייו, וכדי שהדור הבא של המורים והמדריכים יוכל לעשות זאת בשביל אנשים נוספים.

קריאת מפה

אני גם אוהב להיפגש, אחד על אחד, לקריאות מפה. אני מרגיש שקריאת מפה איכותית היא הזדמנות משמעותית להכיר את עצמנו לעומק ולחיות את מי שאנחנו. כמובן אפשר להגיע גם לקריאות זוגיות, הורות ויחסים ולקריאות אישיות מתקדמות.