בית הספר
לעיצוב האנושי בישראל

מניפסטינג ג'נרטור – MG

מניפסטינג ג'נרטור (הנקרא בקצרה MG) הוא גנרטור מבחינת מבנה ההילה שלו, והאסטרטגיה הטבעית שלו – להגיב לחיים >>

הגנרטורים הרגילים מהווים 35% מאוכלוסיית העולם וה-MG הם בערך 32% עפ"י הסטטיסטיקות האחרונות.

ההבדל העיקרי בין MG לבין גנרטור רגיל הוא, שלאחר שה-MG מגיב למשהו הוא יכול לפעול מהר יותר מהגנרטור הרגיל. יכולת ההוצאה לפועל שלו גבוהה ויש לו אפשרות – ברגע שהוא נכנס למשהו ויש לו אנרגיה לכך – לגלגל ולקדם את הדבר בכוחות עצמו, קדימה.
זאת להבדיל מגנרטור רגיל, שפועל לאט יותר, ובדרך-כלל יצטרך להגיב שוב ושוב לאורך הדרך כדי להוציא לפועל למשל פרוייקט. זו המשמעות של ה-M שנוסף לגנרטור, מניפסטינג – כוח הגשמה.

לעתים קרובות MG חשים לחץ ומעין תסכול מדוע דברים לא מתקדמים מהר יותר או מדוע הם עדיין אינם יכולים להוציא לפועל משהו – תחושה זו היא טבעית. בנוסף, הם לעתים נוטים לפעול מהר "מדי" ולטעות בדרך, מרוב המהירות והרצון לראות את הביצוע.

יכולת ההגשמה הגבוהה קיימת אצל MG באופן טבעי אך האתגר שלהם הוא: לוודא שהם פועלים מתוך תגובה ולא מתוך הראש, מחשבה או מתוך לחץ, וגם לא פועלים באופן אוטומטי רק בשביל להיות עסוקים.

אם אתם MG – אל תנסו להפעיל את כוחות העשייה וההגשמה שלכם מבלי שהייתה לכם תחילה תגובה אמיתית לחיים. כשתגיבו למה שנכון לכם ותפעלו שם – ורק אז תהיו מסופקים. (אם לא קראתם מה פירוש
להיות גנרטור ו"להגיב" לחיים אז זה כאן >> 😊)

מניפסטינג-גנרטורים מפורסמים: הנסיך וויליאם, שון קונרי, פרדריק שופן, מארי קירי, הילרי קלינטון, קלינט איסטווד, זיגמונד פרויד, מהטמה גנדי, מארי אנטואנט, ג'ימי הנדריקס, ג'ניס ג'ופלין, פרידריך ניטשה, ריצ'ארד ניקסון, יוקו אונו, פרינס.

טיפוסים נוספים: